Programma

NIEUW @ SPORTJAAR 2022 Р2023

Luchtacrobatie

Figuurtraining met Maja

MultiGym voor +10 jaar

  • Circustechnieken & Luchtacrobatie
  • 17:00 - 18:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Luchtacrobatie
  • 18:30 - 19:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Figuurtraining met Maja
  • 19:30 - 20:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Outdoor Bootcamp
  • 19:30 - 20:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Ashtanga Yoga of PowerYoga
  • 20:30 - 21:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Kleuterdans (3-4j)
  • 14:00 - 15:00
  • Sportcentrum (dojo)
  • INSCHRIJVEN
  • Kinderdans (5-6j)
  • 15:00 - 16:00
  • Sportcentrum (dojo)
  • INSCHRIJVEN
  • Multimove (kleuters 3-4j)
  • 15:00 - 16:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • MultiSkillZ (kleuters 5-6j)
  • 16:00 - 17:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Kidsdance (7-9j)
  • 16:00 - 17:00
  • Sportcentrum (dojo)
  • INSCHRIJVEN
  • MultiSport (kinderen 6-9j)
  • 17:00 - 18:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Yogalates (in bokszaal)
  • 18:00 - 19:00
  • Sportcentrum
  • INSCHRIJVEN
  • MultiGym (kinderen 7-9)
  • 18:00 - 19:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • MultiGym (kinderen 10j+)
  • 19:00 - 20:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Kinderyoga (in danszaal)
  • 19:00 - 19:45
  • Sportcentrum
  • INSCHRIJVEN
  • Vinyasa Yoga met Vicky
  • 19:00 - 20:00
  • Caproen (Bezinningszaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Zumba (in danszaal)
  • 20:00 - 21:00
  • Sportcentrum
  • INSCHRIJVEN
  • Pound Rockout Workout
  • 20:00 - 21:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Bootcamp Family
  • 18:30 - 19:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Workout met Annelies
  • 19:30 - 20:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Pilates
  • 20:30 - 21:30
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Freerunning (7-9j)
  • 09:00 - 10:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Tumbling basis
  • 09:00 - 10:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Knuffelturnen (vanaf 2j)
  • 09:00 - 10:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Fun Dance (7-9j)
  • 09:00 - 10:00
  • Caproen (Bezinningszaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Trampoline (mini, dubbele mini, maxi)
  • 09:30 - 11:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Tumbling basis+
  • 10:00 - 11:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Freerunning (+10j) niveau 1
  • 10:00 - 11:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Dancepleasure (vanaf 10j)
  • 10:00 - 11:00
  • Caproen (Bezinningszaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Multimove (kleuters 3-4j)
  • 10:00 - 11:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Tumbling/trampoline gevorderden (na selectie)
  • 11:00 - 12:30
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Freerunning (+10j) niveau 2
  • 11:00 - 12:00
  • Sportcentrum (grote zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • MultiSkillZ (kleuters 5-6j)
  • 11:00 - 12:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN
  • Ropeskipping
  • 12:00 - 13:00
  • Sportcentrum (polyvalente zaal)
  • INSCHRIJVEN

FOLDER

GOED OM TE WETEN

  • Turnjaar begint op 12 september 2022.
  • De week van 12 tot 17 september is INITIATIEWEEK: dat betekent GRATIS kennismaken met al onze aanbiedingen!
  • Het sportcentrum is gesloten wegens wedstrijd op 1¬†oktober 2022. De lessen die normaal doorgaan in de grote zaal, gaan door in Hangtime.
  • Zomerstage tumbling van 30 juni – 14u – 2 juli 2023.
  • Ladies Night op woensdag 21 september 2022 – 20u. Inschrijving is verplicht.

LOCATIES

  • Cruysduyne – H. Consciencelaan 1, Bredene
  • Sportcentrum – Spuikomlaan 21, Bredene-Sas
  • OLV-College – Stanleylaan 55, Oostende (links naast de kerk)
  • Caproen – Breendonklaan 2a, Bredene